Paletové ohrádky (nádstavce)

Paletové ohrádky (nádstavce) slouží k upevnění přepravovaného zboží a zajišťují stohovatelnost palet i u nepevných materiálů. Jednotlivé rámy do sebe zapadají a počtem použitých ohrádek umožňují přizpůsobit výšku palety aktuálním potřebám.

Výroba paletových ohrádek (nádstavců)

Paletové ohrádky - nádstavce nové

Paletové ohrádky - nové
Jedná se o dvacet centimetrů vysoké rámy, osazené v rozích panty, které zapadají přesně na paletu a také na sebe, čímž je možné ohrádky na sebe stohovat do potřebné výšky. Ohrádky jsou nově vyrobené, možno tepelně ošetřené.

Paletové ohrádky - nádstavce použité

Paletové ohrádky - použité
Jedná se o dvacet centimetrů vysoké rámy, osazené v rozích panty, které zapadají přesně na paletu a také na sebe, čímž je možné ohrádky na sebe stohovat do potřebné výšky. Ohrádky jsou používané, tříděné, nepoškozené.

Paletové ohrádky - nádstavce použité (poloviční, rozměr 80 x 60 cm)

Paletové ohrádky - použité
Jedná se o poloviční, dvacet centimetrů vysoké rámy, na palety 80 x 60 cm, které k ohrádkám také dodáváme. Ohrádky jsou osazené v rozích panty, které zapadají přesně na paletu a také na sebe, čímž je možné ohrádky na sebe stohovat do potřebné výšky. Ohrádky jsou používané, tříděné, nepoškozené. Tyto vyrábíme samozřejmě i nové.
Napište nám česky English Deutsch