Gitterbox

Gitterbox je speciálním typem přepravní palety. Jedná se o kovovou klec, jejíž hlavní výhodou je dobrá stohovatelnost a ochrana zboží před poškozením i odcizením. Rám gitterboxu je ze silného ocelového plechu, výplň bočnic je tvořena pletivem. Půdorysný rozměr Gitterboxu odpovídá rozměrům klasické palety.
 
 
Nabízíme dodávky i atypických drátěných klecí dle požadavků zákazníka. Pro bližší info prosíme o zaslání poptávky s rozměry a počty kusů, popřípadě další podrobnější specifikaci.
 
 

Gitterbox – kovová přepravní paleta

 
 

Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta

Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta

Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta "Y" o vnitřních rozměrech 1200 x 800 mm je standardizovaným typem přepravní kovové klece - gitterboxu.

Poměrně rozsáhlá norma z roku 1993 stanovuje v souladu s požadavky Mezinárodní unie železnic pravidla pro přepravu zboží na výměnných paletách v rámci evropského paletového společenství. Jsou to zejména pravidla pro konstrukci, výrobu, značení, zkoušení a kontrolu palet.

 
Provedení evropské kovové čtyřcestné ohradové palety "Y" umožňuje manipulaci třemi způsoby:
  • v závěsném stavu
  • pomocí vidlicových přepravních prostředků s možností zasunutí vidlic z kterékoliv strany
  • posunem palety po válečkové dráze

Stěny palety jsou vyplněny pletivem (průměr drátu 4,5 mm, velikost ok 50 x 50 mm). Přední stěna palety je dělená, s možností samostatného otevření horní nebo spodní části. V zavřené poloze je horní i spodní část zajištěna pomocí speciálních závěrů. Dno palety je vyplněno deskami s horní hoblovanou stranou, které jsou uloženy ve speciálních profilech.

 
 
Parametry
rozměry: 1240 x 835 x 973 mm, vnitřní ložné rozměry 1200 x 800 x 800 mm
podlaha: dřevěné desky v omega profilech vsazené do ocelového rámu z L profilů, podjezdová výška (výška nohou) 100 mm, zajížděcí rozměry 760/590 mm
stěny: síto 50 x 50 mm, průměr drátu 4 mm vsazené do ocelového rámu z L profilů, jedna dlouhá stěna rozpůlená, spodní část výklopná, horní část sklopná s popisovou tabulkou 320 x 240 mm
povrchová úprava: standardní provedení jednobarevné, RAL 7030 – šedá, popisová tabulka černá
hmotnost: 70 kg
nosnost: 1.500 kg
stohovatelnost: 1 + 3
 
 

Gitterbox - Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta "Y" nová

Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta
Kovová přepravní paleta typu "Y", rozměr 1200 x 800 mm, nová, nepoužitá.
 
 

Gitterbox - Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta "Y" použitá

Evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta
Kovová přepravní paleta typu "Y", rozměr 1200 x 800 mm, použitá, nepoškozená.
 
 

Atypické drátěné klece

Atypická drátěná klec
Nabízíme výrobu atypických drátěných klecí dle požadavků zákazníka. Pro bližší info prosíme o zaslání poptávky s rozměry a počty kusů, popřípadě další podrobnější specifikaci.